- це український проєкт спрямований на діджиталізацію державних послуг та спрощення комунікації. Основна задача якого під час децентралізації України надати громадянам зручні шляхи для покращення рівню життя.
Метою проєкту є стратегічний розвиток громади, спрощення процедури отримання і надання послуг у різних сферах. Спираючись на вивчення передового досвіду і сучасних технологій, ми впроваджуемо нові підходи до надання послуг там, де це тільки можливо та прийнятно.
Інноваційність проєкту у полягає діджиталізації методів комунікації держави з громадянами.
Проаналізувавши потребу у полегшені способу комунікації було прийнято рішення стосовно розробки пакету додатків. За результатом цього рішення розробили:
Адмін-панель у веб-додатку для представників органів місцевого самоврядування, для зручної обробки повідомлень.
Кабінет громадянина на веб-сайті, з можливістю відстежувати етапи виконання послуг.
Чат бот в месенджері Telegram та Viber, для полегшення комунікації між адміністрацією та мешканцями та дозволяє зрозуміти наскільки мешканці задоволенні рівнем наданих послуг.
В перспективі це має позитивно вплинути на культурну, соціальну, економічну та політичну сфери.
2020 Q2
Вивчили проблему населення та створили логіку продукту який закріває потреби
2020 Q3
Створили прототип, адаптівні макети дизайну
2020 Q4 - 2021Q2
Розробили та провели тестування чат-боту та MVP
2021 Q2 - 2021 Q3
Доопрацювання веб-сервісів: чат-ботів, адмін панелі і кабінету користувача
2021 Q4 - 2022 Q1
Інтеграція веб-сервісів в державні установи
Постійне покращення та зростання сервісів, проведення рекламних компаній
Проєкт RPP/2021/04/017/EC реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Благодійна організація “АСТІН” з 2014 року веде активну діяльність спрямовану на покращення та розвиток культури, іноваційної програми навчання, активного сприяння діджиталізації у різних сферах діяльності.
Для створення проєкту, благодійною організацією надано ресурси на безоплатній основі, з залученням до співпраці групи компаній “АСТІН”, які професійно займаються різними напрямками діяльності: бізнес аналітикою, проєктуванням користувацького досвіду, створенням інтерефейсів, розробкою декстопних та веб-додатків, автоматизованим тестуванням, введеням в експлуатацією і падальшою підтримкою проєктів.
Для юридичного оформлення спільної роботи громада підписує меморандум про співпрацю з організацією. Проєкт створено в рамках програми ПР ООН, що реалізується у межах співпраці з Міністерством цифрової трансформації України.
Слідкуй за нами